Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért veszi le feltöltés után...

Miért veszi le feltöltés után pár órával a telefonomról a pénzt?

Figyelt kérdés

Telenoros Samsung Galaxy Y készülékem van.Tegnap este feltöltettem a kártyára 1500Ft-ot, telefonáltam 3percet,viszont reggelre kaptam egy smst,miszerint egyenlegem 600Ft alá csökkent, később mégegyet,hogy 300FT alá,közben nem is nyúltam a telefonhoz...

Ez miért van?Már korábban is előfordult egyszer,az előző feltöltésnél.

Netet csak wifi-n használtam.



2012. dec. 28. 11:13
 1/1 anonim válasza:

Beállítások-Vezeték nélküli beállítások-Mobilhálózatok -->Adat engedélyezés: ADATHOZZÁFÉRÉS ENGEDÉLYEZÉSE A MOBILHÁLÓZATON- ez ne legyen kipipálva.

Talán az időjárást frissíti és ez pénzbe kerül.. de akkor sem kerül ilyen sokba.. :S Vagy hívtál egy emelt díjas számot, ami autómatikusan leveszi a pénzt, velem is volt ilyen.. ilyenkor lekell tiltani azt a számot.

2012. dec. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!