Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen androidos telefont...

Milyen androidos telefont tudtok ajánlani legtöbb 20. 000ft-ért mert annyit tok csak összegyűjteni?

Figyelt kérdés

a lényeg h ANDROIDOS legyen és NE kockafon

TUDÁTOK SEGÍTENI?



#Android #NM KOCKAFON
2012. dec. 28. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Először is a helyesírási szótárat mindenképp vedd elő és jól olvasd át!


A kérdésre visszatérve: Azért egy picit többet kellene gyűjtened min. 30.000-et és akkor meglenne egy Sony Xperia Tipo. Ha mégsem akkor Huawei Ascend Y200. Csak a lényeg hogy Galaxyt ne! Úgyis itt a GYK-n sok a Samsung s*ggnyaló ezért úgyis ez lesz az első mondatuk. Huawei-t azt ne kínai f*s.


Én erre azt mondom ha nem hiszed járj utána: [link]

2012. dec. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
oké köszi
2012. dec. 29. 14:29
 3/7 A kérdező kommentje:

vki tud egy 10-esért androidos telot?

by:gyj

2012. dec. 29. 14:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Akartam is mondani. 20 ezer alatt nem kapsz "normális,használható" Androidot!
2012. dec. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 BigBoy012 válasza:
20 ezerért webshop áron van ZTE sliver android, nagyon jó telefon nagyon egybe van,csak ajánlani tudom:) 15 ezerért samsung galaxí mini, az is jó teló:D
2012. dec. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: Ha nem értesz hozzá nem kell válaszolni.
2012. dec. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a samsung galaxy mini SZAR!
2013. jan. 1. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!