Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen iphone klónt vegyek...

Dosser kérdése:

Milyen iphone klónt vegyek mert gyűjtök egyre?

Figyelt kérdés

Tudom hogy ezek a kínai gyártmányok általában nem a a legjobbak de vannak roppant jó kópiák például hiphone na ilyeneket írjatok.

ui.: kérem kimélni a felhasználói felület attól hogy ne vegyek mert az pénztárcám túl szűk 1 eredeti iphonhoz.


2012. dec. 28. 17:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél egy jó kis Androidos telót, ami kb azt tudja, mint az alma, csak "kicsit" olcsóbb.
2012. dec. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Minek akarsz eggyáltalán szIphonet venni? amikor az árából egy sokkal erősebb telót is tudsz venni! Vagy az osztályba / a villamoson akarsz vele menőzni?
2012. dec. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Vegyél egy normális androidos telefont.

Ha megveszed utána meg azért írsz majd ide hogy mit hogy lehet vele megcsinálni mert semmi nem úgy megy ahogy kellene.

2012. dec. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"kérem kimélni a felhasználói felület attól hogy ne vegyek mert az pénztárcám túl szűk 1 eredeti iphonhoz."


Akkor ne írj ide ha tudod a választ....

2012. dec. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
jó értem én de az hiphone is 1 olcsó telcsi mégis vetekszik az iphonnal én iphone klón modelleket keresek amik jók mint például a már említett hiphone.
2012. dec. 28. 17:56
 6/12 A kérdező kommentje:

Akkor ne írj ide ha tudod a választ....

nem érted persze hogy csoró vagyok 1 iponhoz de ami 200000ft

de például 1 hiponhoz már nem ami kb 50000ft és kb annyit mint az alma teló

2012. dec. 28. 18:00
 7/12 A kérdező kommentje:
első de kihúzva és annyit után tud
2012. dec. 28. 18:02
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor szivasd magad ilyen szar klónokkal.De ha úgyis tudod hogy mit veszel akkor minek írtad ki a kérdést?
2012. dec. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50 ezer forint? Abból közép-felsőkategóriás androidos telefont kapsz. Klónokon még operációs rendszer sincs, játékokat sem tud futtatni.
2012. dec. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

minek írtad ki a kérdést?

a

2012. dec. 28. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!