Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha van egy mobilinternet...

Ha van egy mobilinternet előfizetésem egy telefonra és ha az internetet megosztom laptopra, de a szolgáltató nem engedélyezi ezt, de még is használom, akkor lebukhatok vele? A szolgáltató látja, hogy megosztottam a netet?

Figyelt kérdés
Ugyanarra használnám a lapotopon az internetet mint a telefonon is, csak a telefon kijelzője mivel kicsi és nincs rendes billentyűzete ezért számomra macerás! Tehát nem letöltésekre használnám, torrent stb. ami ellen irányul ez a kikötés a szolgáltató részéről: Korlátlan mobil internet, de megosztás nem engedélyezett!
2012. dec. 28. 18:13
 1/6 anonim válasza:
Ha akarja látja, ha nem akkor akkor nem. Szerintem nem látja alapesetben, mert nem hinném, hogy tracelné a mobilt, meg a routert. A másik meg hogy igazad van azt illetően, hogy ez csak a torrentezés ellen van. Ezzel nem hinném vétesz a szerződés ellen. Én is használtam mobilt modemnek, mig nem volt usb stick-em.
2012. dec. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen csomag ez? Én régebben a vodánál, most meg a t-nél se tapasztaltam semmit torrentezés alatt. Én is a telóval modemezek állandóan.
2012. dec. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ez egy feltőltő kártyás, és van egy ilyen csomag ami havi 3500Ft-ért korlátlan netet ad, 250 perc belföldi hívást bármelyik hálózatba és ingyenes korlátlan sms bárhová valamint hálózaton belül korlátlan ingyenes beszélgetést ad!


Csak ugye az internet mivel korlátlan, gondolom ezért nem engedélyezett a megosztás, de mint mondtam, nem torrentezésre kell, csak üzletre és fontos, hogy bárhonnan legyen netem, valamint, hogy pontosítsak napi szinten arra kellene a net, hogy megnézzem az eladásaimat a webáruházamban, valamint az ebayen, napi 10terméket szeretnék feltölteni (itt termékenként kb. 3x 400kb-os kép) valamint amit eladtam azt postáznom kell és cím letöltésre, paypal! Erre kell!

2012. dec. 28. 18:56
 4/6 A kérdező kommentje:

Voltam egy másik mobilszolgáltatónál is, ők engedélyezték a megosztást laptopra, de a net egyfolytában szakadt, ezért lemondtam, pedig az is jó csomag volt, korlátlan net, hálózaton belül 5000perc ingyenes, hálózaton kívül 2000perc, sms korlátlan! Ez került 8750,-Ftba, de sajnos a net része nekem nem vált be, az megbízhatatlan volt!


Szóval szerintetek ennél az új szolgáltatónál mi legyen? Megosszam laptopra a netet, ha nem torrentezek vele, csak sima netezésre használnám!


Nem tudom, hogy ezt valóban látják-e, hogy megosztom?

2012. dec. 28. 23:08
 5/6 anonim válasza:
Nem látja, simán nem ellenőriznek minden ügyfelet nem is teheti meg, én csak írtam, hogy ha nagyon akarja akkor egy traceléssel meg lehet mondani, hogy meg van osztva-e a net vagy sem. De joga csak nagyon gázos esetben van hozzá.
2012. dec. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem! Köszi szépen a választ! ;)
2012. dec. 30. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!