Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyek a jó iphone klónok...

Dosser kérdése:

Melyek a jó iphone klónok mert esetleg lehet vesszek 1 egyet?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ezek a kínai gyártmányok általában nem a a legjobbak de vannak roppant jó kópiák például hiphone vagy sophone na ilyeneket írjatok.
2012. dec. 28. 20:04
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:
méghogy nem értek okostelokhoz mindent betudtam eddig állitani a skatemen amit akartam.
2012. dec. 29. 15:03
 42/45 anonim ***** válasza:
Akkor is vegyél klónt! Szeretném ha megosztanád velem a tapasztalataidat a klónnal kapcsolatban.
2012. dec. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:

még gyüjtenem kell pénzt nem azt mondtad hogy clone 1 F s

most hirtelen kipróbálnád

2012. dec. 29. 16:54
 44/45 A kérdező kommentje:
és mond meg hol árulják pandwillen vmiért nem megy a rendelés
2012. dec. 29. 16:55
 45/45 anonim ***** válasza:

Igen aztmondtam hogy a clone egy f°s, és most is azt mondom.Egy szóval sem mondtam hogy kipróbálnám, nem tom te honnan veszed ezt.Én csak kiváncsi lennék a tapasztalaidra hogy ha egyszer kipróbálnál egy klónt, h majd azután is úgy harcolnál mellette.

Honnan tudjam hogy kell rendelni pandawill-en, nem szoktam neten rendelni, te csak nézelődni akartál, nézelődni ott is lehet.

2012. dec. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!