Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia U-n érdemes szoftvert...

Xperia U-n érdemes szoftvert frissíteni? 2.3.7 van rajta. Picit tartok attól, hogy elrontom és egyáltalán nem fog működni a telefon vagy egyes funkciói. Illetve el lehet ezt a szoftverfrissítést rontani?

Figyelt kérdés
2012. dec. 28. 20:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pc companionnal nehéz elrontani, mivel mindent ír, mit csinálj...
2012. dec. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
A 2.3.7 még mindenhez jó... ráérsz még... + ha újabb Androidot raksz rá talán lassabb is lessz mert jobban megerõlteti... Én a helyedbe hagynám.
2012. dec. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan felrakhatod, mivel a frissötést semmivel nem tudod elrontani, és nekem gyorsabb lett a 4.0-tól.
2012. dec. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én is pc companion segítségével frissítettem, nekem jobb egy kicsivel ICSvel, bár elég lomhán kezdett..Ha mindent pont úgy csinálsz, ahogy írja, nem lesz gond.
2012. dec. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor hogy lehet hogy először lomha, aztán pedig gyorsabb lesz az új rendszerrel?
2012. dec. 28. 22:41
 6/11 anonim ***** válasza:
bizonyos részek használat után állnak be, hasonlóan, mint windows-nál a superfetch...
2012. dec. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mivel jobb az ICS mint a 2.3.7es verzió?
2012. dec. 28. 22:47
 8/11 anonim ***** válasza:
Pl. a 2 magot messze jobban kihasználja (majd)...
2012. dec. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hülyeség, hogy lassabb lesz. Ez egy két magos teló, simán elbírja az ICS-t. Én is frissítettem, nem lehet elrontani ezzel a módszerrel:) Mindent kiír majd, hogy mit, hogy csinálj. Nekem maga a rendszer sokkal jobban tetszik, mint a régi. Jobban van elrendezve stb. Azt nem tudom, hogy gyorsabb lett-e, de lassabb semmiképp. A probléma esetleg a wifivel lehet, nekem legalább is az volt, TP-LINK-es router mellett ICS-el már nem vette rendesen a netet. A routerrel le kellett tőlteni új FW-t, meg beállítgatni pár dolgot, és ez is megoldódott:)
2012. dec. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ma frissítettem az u-mat nem bántam meg sokkal jobb mint a 2.3. Rengeteg hibát javít szebb menüt kapsz elrontani meg nem lehet
2013. jan. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!