Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meglehet valahogy akadályozni,...

Meglehet valahogy akadályozni, hogy lopják a telefonromról a pénzt?

Figyelt kérdés
Ma reggel felakartam volna hívni valakit de azt mondta, hogy 300 ft alatt vagyok. Nemrég még 1500 ft volt rajta. Ez... ezmiez?!

2012. dec. 29. 10:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki a mobil netet.
2012. dec. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nincs rajta internet... egyszerű feltöltő kártyás...
2012. dec. 29. 10:18
 3/13 anonim ***** válasza:
Hamarabb használja valaki a tudtod nélkül.
2012. dec. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azt, hogy?! oO
2012. dec. 29. 10:28
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha a bluetooh be van kapcsolva akkor lehetséges hogy átvertek mert létezik olyan program hogy fel tudják törni a telefonod és a te számodon keresztül telefonálnak. A profik üzemeltetnek egy 06-90-es számot és azt hívják fel, a "normál" felhasználó csak simán telefonál egyet. Ezzel tényleg vigyázni kell mert látja a telefonkönyvedet is és ha egy ellenséged csinálja bárkit felhív a nevedben és te meg csak csodálkozol hogy a barátod/barátnőd nem puszival fogad hanem lapátra tesz.
2012. dec. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Marhaság, blútyúkon keresztül nem lehet manipulálni, hoax...


Valószínűleg valami alkalmazás időnként szétnéz a neten a telefonról. Lehet hogy csak az időjárás progi, ha nincs a kártyádon mobilnet, pillanatok alatt lezabálja minden adatforgalom.

A legkisebb, 30 megás havi kerettel már segíthetsz magadon, nincs túlforgalmazási díj, 4-500 forintot meg kibírsz.

2012. dec. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem okos telefon... nincs rajta semmilyen telepített porgram... csak telefonálásra használom... sd kártya sincs benne ^-^ Blútúth sose kapcsolom be és olcsó csomagban vagyok. Jah... és levan tiltva nem tud csatlakozni még ha akarna sem:D
2012. dec. 29. 10:50
 8/13 anonim ***** válasza:

Az más...


Így nincs tippem. Kérdezz rá a rablóknál / szolgáltató /

2012. dec. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 reptoid ***** válasza:

10:47-nek


Egyáltalán nem hoax. Igaz párosítani kell a másik telefont, de utána el lehet vele érni a másik telefon teljes könyvtárát, illetve irányítani is lehet. Telefonálni szintén. A tulajdonos észre sem veszi, ha a zsebében van.

Ugyan én régi sony ericssonnal próbáltam egy n70-es nokián még évekkel ezelőtt, de valószínűleg lehet az újakkal is.

2012. dec. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Van neked olyasmi, hogy híváskezelő? Szétnézhetnél benne.

Milyen telód van amúgy?

2012. dec. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!