Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bocsi, ha bunkónak tűnök, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bocsi, ha bunkónak tűnök, de nekem úgy tűnik, a barátnőm akadályozni akar és lent folytatom?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akivel végül is úgy barátkoztam össze, hogy sajnáltam, hogy az osztályban senki sem barátkozott vele, mert másokkal nagyon visszahúzódó, csendes, senkihez nem szólt hozzá, szóval értitek..

És így odacsapódtam hozzá és azóta együtt szoktunk lenni. Újabban tetszik egy fiú, akiről mondta barátnőm is, hogy szerinte is jól néz ki (de amúgy én mondtam előbb, hogy nekem tetszik a srác, már mielőtt bárki letámadna, hogy milyen szívtelen vagyok, hogy lecsapom a kezéről, akit ő kinézett magának). És mostanában egyre gyakrabban cseszeget olyanokkal, hogy szerinte idegesítő vagyok, meg furán viselkedek az emberekkel, ezért inkább nem kéne vele kezdenem. Most ez egyrészt azért zavar, mert gondolom a barátaitól azt várná el az ember, hogy támogassa, de ilyeneket mondjon...ja és amúgy másokat is megkérdeztem erről és kiderült, hogy normális is vagyok :D Úgyhogy ezt most komolyan nem értem, hogy értette azt, hogy furcsán viselkedek másokkal..

Nekem eléggé úgy tűnik, hogy direkt nem akarja, hogy összejöjjek vele. Arra gondoltam, lehet, hogy azért, mert neki még sosem volt barátja (jó mondjuk nekem se) és ha neki nincs, akkor nekem se legyen, vagy azért, mert miután mondtam neki, hogy tetszik az a fiú, ugye mondta, ohgy szerinte is aranyos és lehet, hogy még mindig tetszik neki.

Szerintetek miért mond ilyeneket?

15/L


2012. dec. 2. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát nekem egy darab barátnőm van, akinek a legkedvesebb szavai közé a dögöljek meg tartozik. Megértem őt, hiszen életében nem kapott szeretetet, nekem miért adna? Meg hát borzasztóan irigy is rám, viszont nincs neki más, csak én.

A barátnőd olyasvalaki, aki sokáig lehetett egyedül és ezért nem akar "elveszíteni" egy pasi miatt.

2012. dec. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerinted rajtad kívül mér nem volt / van egy barátja se? Hagyd a francba ne foglalkozz vele. A pasira meg csapjál rá!


15/L

2012. dec. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!