Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vivaz- USB töltő, szerintetek?

Vivaz- USB töltő, szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy SonyEricsson U5i (Vivaz) telefonom, és amikor a gsm-ben vásároltam, kaptam hozzá egy töltőt amire ez van ráírva:

SonyEricsson EP310

Input: 100-240V AC 100mA 50-60Hz

Output: 5.0V DC 550mA

Ezzel töltöttem a telóm,de sajnos a töltő elromlott.


Most szereztem egy ilyen töltőt:

SonyEricsson EP800

Input: 100-240V AC 150mA 50-60Hz

Output: 5.0V DC 850mA


És ez az új töltő ilyen USB csatlakozós,sokkal kissebb mint az előző,a pc-s usb kábellel kapcsolom a telóhoz.

Kérdésem a következő lenne, a második töltő 850mA-t ad le, ettől tölthetem a telefonom vele? nemlesz baja tőle szerintetek? Ha ez segít, a telefonban egy EP500 típusú 3.7V 1200mAh-s akksi van (vmi utángyártott lehet, mypower van ráírva)


Köszönöm a segítségeteket,és Boldog Újévet !



2012. dec. 29. 13:15
 1/1 Dragor1985 válasza:
az outputnál amit írnak "mA" az azt jelenti hogy annyi áramot tud leadni 1 óra alatt. A lényeg az, hogy minél nagyobb ez a szám annál gyorsabban tudja feltölteni a telefont. Károsnak nem káros, maximum HOSSZÚ távon rövidítheti az akksi életét.
2012. dec. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!