Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szóval vettem egy Alcatel One...

Szóval vettem egy Alcatel One Touch 991 telefont. Maga a telefon bitang jó. Nagyon jól kezelhető egyszerű. Viszont játékoknál akadt probléma. Akinek ilyen telefonja van tudna segíteni?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni, h akinek ilyen telefonja van annak is problémásak a játékok? Leszedtem az angry birds-t és nem azt mondom h nagyon de laggol. Azért egy angry birds-nél egy ilyen telefonnak nem hinném h felmerülhetne gond. Illetve próbáltam a testvéremmel(ugyan ilyen telefonja van)viberen telefonálni és recsegett a hang. Elképzelhető hogy az volt a baj h egy házba voltunk? Az üzenetekkel nincs baj igaz picit lassú de küldi rendesen.
2012. dec. 29. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
A játékoknál felmerülő probléma a gyenge hardverből fakad. A vibernél felmerülő probléma meg lehet az is, hogy közel voltatok egymáshoz.
2012. dec. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. De a viber sem jó...:/ Üzenet tökéletesen működik viszont hívásnál recseg ropog...:S Akinek ilyen telefonja van pls írja már le hogy neki működik e rendesen a viber + a játékok vagy csak az enyém rossz...
2012. dec. 29. 17:00
 3/3 Vivuss300 válasza:
Nekem is ilyen telefonom van és a vibert csak üzenetekre használom mert még a hangomat is eltorzítja... Viszont nekem a játékokkal nincs semmi baj !
2013. jan. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!