Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia E52-es készülékről...

Nokia E52-es készülékről vélemények?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy ilyen telefont. Tudom hogy nem egy mai darab, de számomra elegendő a tudása, és kinézetre sem néz ki rosszul. Akinek volt, van ilyen telefonja, az tudna írni pár sort, szót hogy megvolt-e vele elégedve? Köszönöm
2012. dec. 29. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:

nekem 2 éve van meg, és nincs rá panaszom.

Minden szoftver frissítés felment rá hiba nélkül.

Baromi jó aksija van, ha nagyon nyúzod, akkor is simán bír három napot.

Skpye működik rajta, a vibert is megírták symbianra, de nekem telepítésnél nem megy tovább, pedig van benne 128MB RAM

Ha kell valami a nokiaprogramok.hu-ról tudsz csemegézni

2012. dec. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Még valami a GPS is gyors rajta, jó a térképszoftvere is, és ingyenes, és ofline-ban is működik. Frissíthető az ovistoreban.
2012. dec. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyenem, egy évig tudtam használni, majd egy reggelen be akartam kapcsolni és se kép, se hang. Szervizbe elvittem, 24ezerért akarták javítani, így inkább nem költöttem rá. Amíg tudtam használni, nagyon szerettem, egy igen szép és okos készülék volt.
2012. dec. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor remélem, hogy nem fogok benne csalódni. Kihangosított zene, és a hívás minőség rendben van/volt? Olvastam olyant, hogy a hívásminőség nem épp a legjobb, valami zajszűrő technológiának köszönhetően....Gondolom a kijelző is éles, hozza a nokia 5310,6300 szintjét.
2012. dec. 29. 17:21
 5/9 anonim ***** válasza:

Azoknál a telóknál azért jobb a képminősége.

Igen a hangszóróval voltak gondok, hallottam, de nekem azzal sem volt problémám szerencsére.

Bár egyetlen észrevétel kihangosításnál, nem szabad nagy hangerőre állítani, mert akkor torzul a hang, kisebb hangerőn viszont tiszta érthető és még hallod is :D

Az első szériából való telók voltak a "hibásabbak"

2012. dec. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Torzulás jelentkezik a kihangosított zenénél is, vagy csak a hívásnál? Bocs a sok buta kérdésért, de sehol sem látok, találok olyan videót, ahol erre kitérnének.
2012. dec. 29. 18:48
 7/9 anonim ***** válasza:

Zenénél csak akkor ha max hangerőn használod.

Bár nálam az is közrejátszhatott, hogy többször is leejtettem, és persze porosodott a hangszórója is.

Még egy akkora esést is kibírt!!

Mikor biciklivel mentem a leejtőn, és a beszélgetést befejezve, vissza akartam csúsztatni a telót, na ez nem sikerült. Megelőzött a leejtőn :D csak pislogtam:D

Külső sérüléseken kívül semmi baja nem lett.

2012. dec. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyébként hol lehet kapni újonnan?
2012. dec. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerintem már nem lehet újonnan venni. Ráfutottam egy fél éves készülékre, amin még van garancia, és nagyon megtetszett. A válaszokat nagyon szépen köszönöm, mentek a zöldek....:)
2012. dec. 29. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!