Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobile tartozás mire számíth...

T-mobile tartozás mire számíthatunk?

Figyelt kérdés
Anyukámnak van a T-mobile felé 130 körüli tartozása ilyen kötbéres dolgok, és az Invitel felé 40 ezer! AT-Mobile átadta behajtó akárminek ott azt mondták h már nem lehet kifizetni átadták a bíróságnak vagy nem tudom pontosan kinek! Anyának a nevén nincs se ház se autó se semmi! 30 ezer forint szociálist kap abból levonhatják? Ez a ház amiben élünk minden a tatámé! Gondolom innen nem vihetnek el semmit!:) Rem érthetően írtam le!:)
2012. dec. 29. 17:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem kellene ilyen esetben, ilyen baxott drága csomagot választani...
2012. dec. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem volt drága díjcsomag csak volt egy időszak amikor megszorultunk pár hónap számla kifizetetlenbe maradt+ rájött a kötbér!
2012. dec. 29. 17:39
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem 12 év alatt nem sikerült ilyen, pedig azóta párszor voltam még munkanélküli is...
2012. dec. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De most nem ez volt a kérdés hanem az h mi várható? Szerinted?
2012. dec. 29. 17:41
 5/17 anonim ***** válasza:

Jó esetben részletfizetést adhatnak...


Különben elvsiznek mindent a tatát házából ami fedezi...


Csak ne dr. Zoltán Ákos gec.t küldjék. Az a fax a házat is elviszi...

2012. dec. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Miért van joguk elvinni azt ami nem is az adósé?
2012. dec. 29. 17:49
 7/17 anonim ***** válasza:

Ez a fax, bármit...


3 millás kocsit 40k-s tartozásért is...

2012. dec. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Most olvastam h már felfügesztették!!!
2012. dec. 29. 17:53
 9/17 anonim ***** válasza:

Akkor a lényeg, én tudom mert volt nehéz időszakom nekem is sőt 1 ügyem most is tart.

Ha behajtó cég vette meg a tartozást először megpróbálnak részletfizetésre rábírni(ez neked is érdeked és így járnál a legjobban ha elvállalnád), vagy akár te is kérheted tőlük.

-ha ez eredménytelen behajtást indítanak ami plusz költségeket tesz a tartozáshoz első körben megpróbálják letiltani amit jövedelemből lehet(munkabér,nyugdíj a többiből nem vonhatnak szociálisból sem)

-ha egy idő után ez is eredménytelen jön a végrehajtó és ingóságokat foglal le onnan ahol laksz lényegtelenül attól kinek a tulajdonában van tehát a tatádét is!

-ha ez is eredménytelen jelzálogot jegyez be a saját vagy közeli hozzátartozó ingatlanára és végül elárverezik

És ne késlekedj mert 130 000-ből 1 év alatt 1 millió is lehet a tartozás én is így jártam!

2012. dec. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Azért ennyire nem brutális a dolog.

Hozzátartozó házát nem árverezhetik el, akkor már

fél Magyarország hajléktalan lenne.

Sőt!

A vagyontárgyaival sem felel semmiért!

Nem ő az adós!

Az adós halála esetén a gyermekein behajtható a tartozás.

Én anyum házában lakom, a végrehajtó még a lábát sem tette be a házba!

2012. dec. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!