Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy telefont vidéki...

Vettem egy telefont vidéki tmobilnál de visszajöttem azóta pestre, itt betört a kijelző. Itt pesten is bevihetem vagy csak oda ahol vettem?

Figyelt kérdés
Ja és van biztosítás a telón, ügye ilyenkor megcsinálják ingyen??

2012. dec. 29. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Bármelyik magyarországi ügyfélszolgálaton leadhatod, viszont törésre a készülékbiztosítás sem minden esetben érvényes! Részleteket olvasd el a szerződésben!
2012. dec. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A biztosítás törött kijelzőre is kiterjed, sőt, ha esetleg átmész rajta autóval, vagy a 10.-ről kiejted, az se gond.

Bármelyik T-Pont-ban leadhatod, csak a garancialevél legyen nálad.

2012. dec. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Második rosszul tudja nem mindenre jó a biztosítás-pont a szándékos károkozás az egyik kivétel de ezen kívül sok sok apróbetűs mondat van benne.Én is megbántam már hogy megkötöttem mert szinte semmire sem fizet de az akciós kedvezmény miatt nem lehet lemondani(ez is apróbetűs volt)
2012. dec. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Bárhova viheted :)

de szerintem csak pénzért csinálják meg :)

2012. dec. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!