Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mondanátok jó ROM-ot Samsung...

Mondanátok jó ROM-ot Samsung Galaxy Ace-ra?

Figyelt kérdés

Azt javasolták rakjak rá új romot, tettem is. Az a gond, hogy az egyiktől belassult a telefon, a másiknál a wifi nem akart bekapcsolni, a harmadiknál pedig a programokkal volt gond.

És googleben ezeket találtam, állítólag a legjobbak, de hát mégse. Segítenétek légyszíves, előre is kösz.



2012. dec. 29. 19:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ne csodálkozz ha egy ilyen telón nem megy semmi, amit szeretnél.Remélem most már miért szidja mindenki ezt a telót.
2012. dec. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Előttem írták, egy 2 éves telótól ne várj csodát.


De vegyétek ezeket orrba-szájba nem az én pénzem...

De legalább előbb néznétek körül...

2012. dec. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

CyanogenModdal próbálkoztál már?

Ha ott is problémák voltak, akkor cm7r2-es hbootot kéne flashelni, meg egy a romhoz ajánlott kernelt.Gondolom a recovery az Clockworkmod.A gyári CM romok nem nagyon szeretik a többit.Mondjuk egy-két olyan portolt CM rom tuti van valahol Ace-re, ahol jó a gyári Hboot, meg mondjuk elfogad egy touck recovery-t is, pl a 4ext-et.


De ahogy előttem is írták.Egy jó rommal sem fogja megváltani a világot a teló...

2012. dec. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Első két bunkó válaszolónak üzenem, hogy nem erre voltam kíváncsi + már másfél éve megvan a telefon.

Utolsó válaszoló köszi!

2012. dec. 29. 21:18
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekem meg tavaly április óta egy xperia arc a gyári rommal.


De nem baj, használd te is a gyárival a tiéd...

Ja, hogy egy elavult armv6...

2012. dec. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem erre voltál kiváncsi?Hát akkor mire? Azt kérded hogy miért nem mennek a rom-ok a telódon, leírjuk hogy azért mert sz@r a teló, erre meg te itt lebunkózol és közlöd hogy nem ez volt a kérdés.Hát akkor te is egy nagy bunkó lehetsz és ettől még a telód sz@r marad.
2012. dec. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Galaxy-en megy minden a marketing az ace...

2012. dec. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hülyegyerek nem azt kérdeztem, amit te írtál, hanem, hogy mondanátok e rá jó romot, nem azt hogy össze vissza leszarozod. Tudod én nem engedhetem meg magamnak, hogy anyuci, apuci megvegye a drága telefont, amit ki sem használsz rendesen.
2012. dec. 29. 23:37
 9/15 anonim ***** válasza:

Any.ád a drága az...


Olcsóbban miért nm jó egy xperia tipo pl.

2012. dec. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Megválaszolom a kérdésemet bazz...


nem galaxy van ráírva, de nem gond vegyétek drágán, mert az van ráírva ami....

2012. dec. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!