Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mondanátok jó ROM-ot Samsung...

Mondanátok jó ROM-ot Samsung Galaxy Ace-ra?

Figyelt kérdés

Azt javasolták rakjak rá új romot, tettem is. Az a gond, hogy az egyiktől belassult a telefon, a másiknál a wifi nem akart bekapcsolni, a harmadiknál pedig a programokkal volt gond.

És googleben ezeket találtam, állítólag a legjobbak, de hát mégse. Segítenétek légyszíves, előre is kösz.



2012. dec. 29. 19:25
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy nem jó, de amikor ezt vettem akkor nmvolt tipo...
2012. dec. 29. 23:54
 12/15 anonim ***** válasza:

Volt akkor pl. livevwith walkman is...


Messze jobb volt....

2012. dec. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Megmondom én mingyá' h ki a hülyegyerek vazze'

Nem tudod felfogni azzal a sötét fejeddel hogy akármilyen romot is fogsz rakni rá arra a f°s-ra akkor is akadni fog?!?!

És mi a drága neked mikor olcsóbban sokkal jobbat veszel, ami körbepisálja az ace-det?!

2012. dec. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ja, még annyit, hogy az ace-el és a mini-vel kapcsolatban nem gyözőm ma is válaszolgatni a problémákkal kapcsolatos kérdéseket ma is, mert akik ezeket ajánlák itt azok lexarják. Pedig lenne más gondom is 40 évesen...


Család, meg mi a faxom....


2011 nyara után ezek az új x8-ak mostanában.

De vegyétek nyugodtan ezeket a név alapján. S2-S3 eladja simán őket...

2012. dec. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ja énis válaszoltam arra a galaxy mini-s kérdésre, én vok a 62%-os válaszoló.Már sok kérdésre válaszoltam hol találkoztam a válaszaiddal, az esetek 99%-ában egyezik a véleményünk, pedig csak 17 vok :) .
2012. dec. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!