Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a gyorsabb a samsung...

Gamegép kérdése:

Melyik a gyorsabb a samsung galaxy s3 vagy iphone 5?

Figyelt kérdés
samsung galaxy s3?
2012. dec. 29. 21:47
 1/9 ifj.jancsi98 ***** válasza:
24%
Attól függ. A galaxy s3 az android miatt szórakoztatóbb, szép vékony, viszont halad a tepsifon felé, legtöbb nadrágnak bele se fér a zsebébe. Az iPhone szinte az ellentétje , az inkább munkatelefon, az App store-on a legtöbb alk. fizetős, és sok minden kimaradt belőle, viszont a netje nagyon gyors. Én 12 vok, tehát ink a galaxy s3-ra szavazok, de az iPhone is jó
2012. dec. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A gyorsaságot kérdezte a kérdező. A válasz: Milyen szempontból? A galaxy s3nak egy gyorsabb processzora van, egy relatíve erőforrás igényesebb oprendszerhez, az iPhone-nak igaz gyengébb procija, de kevésbé erőforrás igényes oprendszerhez. Azonfelül a Galaxynak a grafikus gyorsítója sokkal lassabb az iPhone 5-nek lényegesen gyorsabb tehát grafikában egyértelműen az iPhone gyorsabb, de a felhasználófelület gyorsaságában, nem igazán veszel észre különbséget. Amúgy nem lényegtelen dolog, hogy az iphone jóval drágább.
2012. dec. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mind a kettő nagyon gyors, de az IOS egy stabil rendszer, így az egy hajszálnyival gyorsabb. Nekem is S III van, én nem szeretem az IPhonekat.
2012. dec. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ÁJFÓN5 XD
2012. dec. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha a gyorsaságot nézzük akkor iphone 5.
2012. dec. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 dastan01 ***** válasza:
ez igy van samsung s3!!!az armiat is jobb valasztas!!talan hajszal hiján ios gyorsabb stabilitasa miat!!
2012. dec. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amúgy ez a kérdés rengetegszer fel lett már téve. Szerintem érdemesebb saját magadnak utána járni a dolgoknak. Ha tudsz angolul, akkor összehasonlító teszteket olvasni, komolyan és mélyen ki vannak vesézve ott a dolgok. Illetve teszteket olvasni és saját magadnak eldöntened, melyik tetszik jobban. Vagy akár bemenni egy üzletbe és a saját kezedbe fogni mindkettőt!
2012. dec. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Mégis mire fogod használni?gyorsasági teszteken indulsz vele?szerintem eggyik se lassú,a kérdés értelmetlen!
2013. jan. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 dastan01 ***** válasza:
igaz mind kettő gyors 1 másodperc el gyorsabb másik nem mindegy!!!!!!
2013. jan. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!