Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítene egy hozzáértő Rootolá...

Segítene egy hozzáértő Rootolásban? (Xperia J)

Figyelt kérdés

Sony Xperia J telefonom szeretném Rootolni találtam már programot de nem nagyon akarom gajra vágni telefonom meg kéne egy kis segítség is elötte egy kát dologről:

-hallottam hogy ez garancia vesztéssel is járhat épp ezért hogyan tudom vissza állítani eredetibe? az elég ha ujra felrakom a rendes szoftvert Companion segítségével? mert az ha jól tudom teljesen mindent gyáriba állít vissza.

Valaki ha tudna ebben segíteni nekem akkor írja le hogy mit használjak (De olyat ami tényleg működik és nem hal be a telefon) meg hogy mit csináljak elötte ha kellene még valamit.

Nagyon szépen köszönöm előre is.


2012. dec. 29. 22:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Vissza lehet vele, de van a sony update service is azon kívül...
2012. dec. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem lehet visszaállítani! Ezt nem tudom honnan vetted.

Ha kinyitod, ugrott a garancia! 100%!

2012. dec. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!