Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy samsung galaxy mini...

Van egy samsung galaxy mini 2-m és a zenelejátszóban van egy funkció, aminek dalszöveg a neve. Ez mit csinál?

Figyelt kérdés

2012. dec. 30. 13:33
 1/5 anonim válasza:
A kérdésed válasza engem is érdekel... pár napja kaptam én is ilyen telefont és fogalmam sincs hogy mi az...:)
2013. jan. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a nevéből az jön le nekem, hogy kiírja vhová a dalszöveget. De sehol se találom
2013. jan. 2. 13:40
 3/5 A kérdező kommentje:

találtam egy ilyet:

A dalszöveg lejátszás közben történő

megjelenítésének beállítása. A

zenelejátszó kizárólag az ID3v2

címkével jelölt dalszövegeket

támogatja.

De sehol se találok ilyen címkéket!

2013. jan. 3. 17:52
 4/5 anonim válasza:

Egy megfelelő szerkesztővel lehet az mp3-számokba beírni a dalszöveget, amit a neten kell megkeresni. Ilyen pl. az iTunes is, nagyon jó az IDtag-szerkesztője. Letöltöd a netről (ingyenes), betöltöd vele a számokat, a listában kijelölöd az egész albumot (az összes számot az albumban), vagy csak egy fájlt, és Ctrl-I-t nyomsz, amire bejön az IDtag-szerkesztője, és a kijelöléstől függően egy-egy számot vagy az összes kijelöltet egyszerre tudod szerkeszteni, megadhatod az album nevét, számok címét, Előadót, lemezképet stb. (ha ezek még nincsenek megadva), és találsz ott egy Dalszöveg-fület is, ahova bemásolhatod a dalszöveget.


Elvileg léteznek olyan programok, amelyek automatikusan legyűjtik a dalszövegeket és beírják az mp3-fájlokba őket.


Végeredményben ha ilyen számot töltesz fel a készülékre, akkor azzal a funkcióval ezeket kiírja lejátszás közben.

2013. jan. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
valamelyik számnak kiírja a dalszövegét, nekem is ilyenem van, és 1-nek írja ki :)
2013. febr. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!