Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Iphone klón csak az eredeti...

Az Iphone klón csak az eredetihez képest szar, vagy egy sima telefonhoz képest is az?

Figyelt kérdés
Mindenki leugatja, hogy milyen szar meg ilyenek... de csak a 200 ezer forintos eredeti Iphonehoz képest, vagy egy sima, pl Samsung galaxy yhoz képest is szar...?? szóval nem csak az Iphoneval összehasonlítva szar??

2012. dec. 30. 20:10
 1/10 anonim válasza:
44%
rleve sz@r, még egy régi nokiával is jobban jársz
2012. dec. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
bocs, *eleve
2012. dec. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

konkrétan már akkor ipari hulladék a cucc, amikor frissen összeszerelve legördül a szalagról.

Ahogy az előttem író is mondta, egy régebbi nokiával is messze jobban jársz, mint ezzel a szarral.


És igen...nem csak az iPhone-hoz képest szar, hanem a legtöbb, még akár jó numpados régebbi telefonokhoz képest is szar.Nincs rá jobb szó.Tényleg szar.

2012. dec. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%

Ne hallgass rájuk, tök jó telefon az.

Vedd meg bátran, a haveroknak meg a csajoknak majd azt mondod, igazi, csek egyedi kiadás, azért olyan furcsa.

Lehet vele menőzni, majdnem olyan leszel vele, mint egy ember. Majdnem.

2012. dec. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen, menőzésre jó, ha hülyék az ismerőseid és nem ismerik fel, hogy az csak egy kínai klón, viszont másra nem.

Tényleg használhatatlan, 500 forintért sem kéne.

2012. dec. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
...és van olyan ami akár 2hétig is mükődik!
2012. dec. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sőt olyan is, hogy kb egy évig - nekem az volt, az exem becsapott vele - én meg, mondom, két évig nem tudtam, hogy mit szeretnek az emberek ebben a vacakban, mert hogy semmire sem jó úgy igazából. Aztán valahol a kezembe került az igazi és akkor jöttem rá hogy szépen át lettem vágva. Jó, nem foglalkoztam vele, nem érdekeltek a telefonok. Alkalmazásokat sem töltöttem le rá - próbáltam, de arra gondoltam, hogy csakis én lehetek a béna - hát a telefon :)
2012. dec. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
59%
Bocsi, későn írok, de látom a többiek a sz*r példányokat fogták ki. Nos, nekem iphone5 cloneom van, legújabb androiddal, nagy belső tárhely, külsőleg(méret, kinézet) és belsőleg is iphone, minden fut rajta szép gyorsan, kismillió programot töltöttem le, wifi, gps alap, pedig kb ötöde volt egy iphone5nek. Mi külföldi honlapról rendeltük azthiszem HongKongból, én is féltem h gagyikínai és használni sem lehet, de bárki aki megnézte csodálkozott h mennyire jó, pláne az ő Samsungjukhoz/ Htcjükhöz képest. Persze az ilyen telefonokról megvan az embernek a véleménye, de én pozitívan csalódtam, csak jó gyártót kell kifogni.
2013. febr. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem az androidos klónokról van szó.Annak csak a külseje akar úgy kinézni, mint egy iPhone.

A probléma elsősorban azokon az MTK platformos hulladékokkal van, ami kívül-belül úgy akar kinézni.

2013. febr. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves nyolcadik válaszoló, félreértettelek? azt írtad hogy külsőleg és belsőleg is iphone a klónod és hogy mennyire jó. Ezt valahogy kizártnak tartom, mert az Itunes app store az alapja az egésznek, az appok letöltésének, eleve másképp vannak a letölthető ikonok csoportosítási lehetősége, a lapozhatóság stb - nem lehet belsőleg is iphone. Nem?... Androidos telefonod van akkor iphone köntösben, nem?.... Amúgy akkor jól jártál:)
2013. febr. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!