Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megérte? (lent a kérdés)

Megérte? (lent a kérdés)

Figyelt kérdés
Samsung galaxy s3 vettem. Eddig csak iphonom, ipadem, ipodom volt, és már meguntam a kezelő felületet, ezért vettem S3-t. Két telefon közül választottam vagy iphone 5 vagy s3.Megérte
2012. dec. 31. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Meg

Az s3 jobb, mint az ájfón 5

Jóval erősebb a procija, mivel az ájfón csak 2 magos, az s3 meg 4

2012. dec. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 reptoid ***** válasza:

Mondjuk én azt, hogy megéri-e egy telefon, nem az alapján döntöm el, hogy hány magos processzor van benne...


Kérdező: most pontosan mi is a kérdés? Ismerted az egyik rendszert, ráuntál, váltottál egy másikra, és tőlünk kérdezed, hogy megérte-e? Magadnak ezt nem tudod megválaszolni?

1) Szarul döntöttél, de ha már kiadtál érte pénzt, akkor próbálod magad meggyőzetni velünk?

2) Jól döntöttél, és most ezt el kell kürtölnöd nekünk is?

2012. dec. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2.

Én úgy értettem, h az ájfón 5 és az s3 közül az s3 a jobb

2012. dec. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

He eddig az volt a bajod a telefonoddal hogy nem tudtad szabadon bárhol arra használni amire csak akarod, nem tudtál neked fontos dolgokat kirakni a főképernyőre és kicsinek találtad a kijelzőt akkor 100%osan jó választás volt.


Ha a könnyű és kompakt telefonra vágytál ami jól bírja a gyűrődést is e mellett. Ami elég erős azért hogy bármit gond nélkül futtasson még így is és amire már valószínűleg volt egy jól megválogatott alkalmazás készleted akkor rossz döntés volt.


Jó készülék mind a kettő. Én az iPhone5öt választottam volna mert az S3 túl nagy és kicsit jobban is kell rá vigyázni :D.

2012. dec. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!