Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Skype működhet wifis, javás...

Skype működhet wifis, javás de nem androidos telefonon?

Figyelt kérdés

pl. ezzel

[link]

és pl alcatel ot-720 telefonra gondoltam



2012. dec. 31. 15:30
 1/5 anonim válasza:

Elméletileg csak a következő op.rendszereken és eszközökön működik: Android,Windows Phone,IPhone,IPad.


További információ: [link]

2012. dec. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ráadásul beépített előlapi kamera (webkamera) is kéne a telefonra, ami viszont nincs rajta. Úgy meg gondolom nem akarsz csevegni, hogy nem látod a társadat...
2012. dec. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2-esnek. Nem látom beszéd közben? És? Dobjunk ki 9 millió telót csak idehaza mert nem látni beszéd közben? :)

Van értelme a sima +30 +20 +70 voice telefonálásoknak vagy az már olyan falusi trágyaszagú hanyagolni való? :)

2012. dec. 31. 19:03
 4/5 A kérdező kommentje:
Skype oldalán van symbian kliens is ... igaz nekem nem működik valamiért, symbianos telómon :(
2012. dec. 31. 19:05
 5/5 anonim válasza:
ugyan ilyen telefonom van ezen nem lehet skypezni feltettem de csak lefagyott a telefon :(
2013. jan. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!