Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidra lehet valamilyen...

Androidra lehet valamilyen OPrendszert rakni vagy jávát futtatni? (SG S3) Több szempont lent.

Figyelt kérdés

Szóval van nekem egy Samsung Galaxy S3.


Ezek közűl meiket lehet:

-Futtatni egy windowsos alkalmazást.

-Windowsos Oprendszert használni (nem csak témát) exe-t vagy jart-t futtatni.

-Linux-ot vagy iOS-t rakni rá?

-Olyan programot ami futtatja a jar-t vagy exe-t.


Igazság szerint ez a játék lenne: (nem tölt le semmit ha alinkre mész) [link]

Itt vannak a játék fomátumai a lényge hogy tudjam futtatni. S3 hardverileg megfelel a futtatására, szerintem még Windows futtatására is.


(kérem akik ismerik a minecraftot ne jöjjenek azzal hogy van Pocket Edition mert én online szeretnék játszani a legújabb verzióval.



2012. dec. 31. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezek közűl meiket lehet:

-Futtatni egy windowsos alkalmazást. - NEM LEHET

-Windowsos Oprendszert használni - NEM LEHET

-Linux-ot vagy iOS-t rakni rá? - iOS-t nem hiszem, Linuxot igen, hiszen az Android is Linux


Az eltérő architektúra miatt (windows x86-x64, az S3 ARM alapú) nem fogsz rá windowst tenni, vagy exe-t futtatni SEHOGY.

2012. dec. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
nem értem mért vesznek okos telefont az ilyenek
2012. dec. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Úristen, ekkor abaromságot életemben nem hallottam, minek egy ilyennek okostelefon aki azt sem tudja miaz.Még nevetni se tudtam mert nyitva maradt a szám."Az S3 hardverileg megfelel a windows futtatására", te egyáltalán tudod mi az okostelefon, tudod mi a külömbség az okostelefon és a számítógép között, mert a kérdésedből nem úgy tűnik.Windows-os alkalmazást soha a büd.ös életbe nem fogsz androidon futtatni.Windowst se fogsz tudni rá tenni még Windows Phone-t se.iOS-t még úgyse mivel azt nem lehet csak úgy tenni venni, zárt rendszer meg nem is lehet olyan könnyen hozzájutni, meg a win phone-hoz se.Linuxot csak olyat tehetsz rá ami telefonokra készül, mást nem, lényegében az android is linux alapú.Ha minecracftozni akarsz be kell érned a PE-val vagy ha nem akkor játsz gépen.Ajánlok a google és a wikipedia nevű oldalakat amiken megtudhatod hogy mi az az "okostelefon" amit anyuci megvett hogy tudj villogni vele a suliban.A Számítógép nem vsak facebook-ból és MineCraft-ból áll.
2012. dec. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

vagy

[link]

2012. dec. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tökön szúrom magam.

Winfos kell? Hát tessék:

[link]

2012. dec. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. dec. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elméletileg lehet, csak egy x86 emulátor kell, de úgyse tudnád semmire használni annyira lassú lenne az emuláció miatt, főleg hogy egy ARM proci lassabb sokkal egy ugyanannyi magos/Ghz-s x86/64 procinál
2013. jan. 2. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!