Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Minden típusú bluetooth...

Minden típusú bluetooth headset jó minden típusú telefonhoz?

Figyelt kérdés
Kaptam egy nokia bluetooth headsetet nokia telefonomhoz, de annak baja lett olyannyira hogy cserélni kell, és az lenne a kérdésem, hogy ha veszek mondjuk egy samsung telefont ahhoz is tudom majd használni?
2013. jan. 1. 10:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Elviekben jónak kell lenni mivel a bluetooth egy szabvány.

De azért léteznek meglepetések.

2013. jan. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Esprimo Mobile ***** válasza:
Nekem is van nokia bruRégen volt egy Nokia Bh-102-brutusz fülesem. Minden telefonal használható volt de nokiával jobb minöségben rmüködött és csak azal játszota le hiváskor a csengöhangot , más telokal csak csipogot. Ha idegen telohoz akarod csatlakoztatni bekapcsolásnál tarsd nyomva a gombot amig nem csippan 2-öt , legalábis az enyém csak igy volt hajlando szóba álni nem nokia telefonal.
2013. okt. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!