Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S Advance?

Samsung Galaxy S Advance?

Figyelt kérdés
Jó telefon? Megéri ezt?
2013. jan. 1. 17:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem, rossz telefon. Tőle sokkal jobb a Sony Xperia P.
2013. jan. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De én nem szeretnék Sonykat.Nem tetszenek.Csak samsung
2013. jan. 1. 17:25
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát felőlem vehetsz szart drágán, mert az alcatel OT-995 éppenséggel olcsóbb, van rá ICS, microHDMI csatlakozó is van rajta, és legalább még egy ledes villanót is kapott a kamera modul mellé.Bár arra baxod el a pénzed amire akarod, a te dolgod...


Hogy jó-e?Nem annyira.Hogy megéri-e?Abszolút nem.


Bár neked Samsung kell úgy is, fizess plusz ezreket a semmiért...

2013. jan. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Téves az előző poszt, kevertem az S+-szal.


Advance?Szintén túlárazott, szintén nem éri meg.


Xperia U, P, Sola ugyanazzal a hardverrel van olcsóbban.Szóval megintcsak fizethetsz a semmiért pluszba.Ettől függetlenül...

2013. jan. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok, a kollega jól mondja, akkor inkább már nézz szét értelmesebb gyártók termékpalettáján, ott van a Blade III is, bár gyengébb az Advance -nél, sokkal megbízhatóbb telefon, és nincs teleokádva mindenféle extra interfésszel a rajta futó Android, ellentétben a Samsung megoldásaival (ezt úgy értsd, hogy a gyári interfész sokkal kevesebb memóriát fogyaszt, mint a samsungos. Az meg megint más kérdés, hogy általában nagy ívben tesznek az optimalizálásra, így aztán még inkább akadozik az amúgy sem mindig gördülékenyen futó Android.). Viszont ha olyan áron akarsz telefont, mint az Advance, akkor szinte csak az Xperia P jöhet szóba, ami hardveresen is erősebb, és a rajta futó androidos felület is sokkal optimalizáltabb.
2013. jan. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem S+ volt.Egy hulladék volt.Akadt, lefagyott.Hiába próbálkoztam főzött rom-okkal is.Most egy xperia S van. nekem sem tetszik, de egy álom a másikhoz képest.Gyors, stabil, soha nem fagy le.Egyedül a fél kapacitív vezérlő gombokat nem szeretem rajta.
2013. jan. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
S Advance jó teló,megéri teljesen.
2013. jan. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mi éri meg benne amitől drágább az Xperia P-nél is?

Mert hogy nem a tejfölös pohár műanyag burkolat, az tuti.Biztos valami másnak kell lennie.Az optimalizálatlan OS?Ja nem, az nem lehet.A Touchwiz, ami a többi gyári UI-hoz képest a leg instabilabb és optimalizálatlanabb?Á, szerintem az sem...de akkor mi kerül többe?Csak nem a Galaxy név?Jah, de...

2013. jan. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
T-mombilenál nem drágább mint a P, sőt.., jóval olcsóbb.
2013. jan. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Tudod mikor nézem én a szolgáltatós árakat, mikor a P jó 20 ezerrel többe kerül ott, mint függetlenül.

Habár úgysem az én pénzemről van szó...

2013. jan. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!