Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Domino kártyámat beletudom...

Domino kártyámat beletudom tenni egy előfizetéses telefonba?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy telefont T-mobilnál részletre, nekem csak a részlet miatt kéne így. Csak előfizetéses telefonoknál lehet részletre megvenni és nekem van domino kártyám. Azt úgy meg tudom oldani?
2013. jan. 1. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze, a dominós kártyádat is használhatod benne, de ne feledd, hogy a másik kártya havidíját attól még fizetni kell a telefon törlesztője mellett.
2013. jan. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Miért ne tudnád?

Nem vagy köteles használni a kártyát, csak fizetni muszáj!:)/különben letiltják a mobilt is, nem csak a kártyát/

Vigyázz,ha bármelyik szolgáltatónál tartozásod van, fenn vagy a feketelistán, ezt a rendszerük jelzi.

Ja!

Olyan helyre tedd a használat nélküli kártyádat, ahol senki sem találhatja meg, nehogy kellemetlen számlákban legyen részed./öcsike, hugica, más kedves rokon megtalálja, és beszélget rajta napestig, te meg fizethetsz.:)/

2013. jan. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ezt akarom:


[link]


Tehát akkor 2 évig fizetek havi 2061Ft-ot és semmi mást nem kell ezen kívül, mert hűségdíjcsomag nincs. Azt a kártyát meg eltenném valahova, szóval nem telefonálnék róla meg semmi.

2013. jan. 1. 18:40
 4/9 A kérdező kommentje:
Tartozásom az nincs még soha nem vettem havidíjas telefont, nem nagyon bízok az ilyenekbe + attól félek, hogy ebből ők húznak valami haszont velem meg kicsesznek.
2013. jan. 1. 18:42
 5/9 anonim ***** válasza:
De. A 2061 forinton felül még kell az általad választott díjcsomagnak a havidíját fizetned kettő évig! Mert az előfizetésre vállalsz két év hűséget. A "Nincs hűség díjcsomagra" csak annyit jelent, hogy nem mondják meg melyik díjcsomagra kell vállalnod hűséget, hanem te magad választhatod ki.
2013. jan. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A franc megeszi őket:D
2013. jan. 1. 18:50
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

A legolcsóbb díjcsomag kb: 3000 Ft, tehát így havi 5000 ft körül kellene fizetned.

Próbáld a dominós számodat előfizetésesre váltani.

Így megmaradna a számod is és nem kell töltögetni, a 3000 Ft-ot meg úgyis lebeszélheted.

2013. jan. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A legolcsóbb díjcsomag havi 1950FT.
2013. jan. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tegnap még láttam 1000ft-é is ilyen netcsomagot mellé, de ma már nincs ott:S Akkor még várok telefon vásárlással és majd domino csomagba megveszem.
2013. jan. 2. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!