Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefon dominos vagy előfize...

A telefon dominos vagy előfizetéses? (többi lent)

Figyelt kérdés
Interneten meglehet azt nézni valahol, hogy a telefon előfizetéses e vagy dominós? Meg van ugye az imei száma. Nincs olyan hely, ahol csak beírom és kiadja?

2012. dec. 17. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem a telefonnak van előfizetése, hanem a SIM-kártyának.
2012. dec. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 reptoid ***** válasza:
Nem a telefon a dominos vagy előfizetéses, hanem a szerződés, amit kötöttek. Ennek pedig tárgyiasult formája a sim kártya. Ettől függetlenül előfordulhat, hogy a készüléket részletfizeésre vették, akár egy bizonyos előfizetéssel együtt, így ennek elmaradása esetén bizony letilthatja a szolgáltató a készüléket.
2012. dec. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Na igen! De, úgy hallotam, hogy az imei számmal meglehet azt nézni, hogy előfizetéses lett véve e a telefon vagy sem? Erre lennék én kíváncsi tulajdonképpen.
2012. dec. 17. 19:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Ehhez az adatbázishoz csak a szolgáltatók és az erre felhatalmazott hatóságok férhetnek hozzá.
2012. dec. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tehát én vettem egy telefont és azért kérdem. Az a baj, hogy nem írtam adásvételit se jótálási papír nincsen. Lehet ebből bajom ha, bevisze, hogy nézzék már meg?
2012. dec. 17. 19:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Hova akarod bevinni? és nem fogják megnézni.
2012. dec. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
bajod csak annyi lehet belőle, hogyha valóban tartozás van, akkor letiltják, és nem tudsz mit csinálni. és egyébként tényleg nem fogják neked megmondani, adásvételi híján még akkor sem, ha megtörténik a baj, és letiltják(bár szerintem azután majdnem felesleges is elindítani ebből egy bírósági ügyet, mert drágább lesz a perköltség, és akkor se 100%, hogy kártérítést kell fizetnie az eladó személynek)
2012. dec. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Akkor használt telefon senki nemfogja javitani csak az eredeti szervize és holveted ezt a telefont használtmobil üzlet ? Mert ha ott ot kapnod kellet volna róla papirt hogy megveted a másik lehetöség az apróhirdetés ahonnan származhat.
2012. dec. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!