Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ma beleejtettem a Samsung...

Ma beleejtettem a Samsung Galaxy s3-mat a vízbe. Van még rá esély hogy működjön?

Figyelt kérdés
Amikor ez megtörtént akkor rögtön kivettem a vízből, ráraktam a radiátorra. A képernyőjébe víz van és nem indul. Lehet még rá esély hogy használható legyen vagy kuka?

2013. jan. 1. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Van rá esély.
2013. jan. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Esély az mindig van, csak a te esetedben már nem túl sok...


Ha a digitizer és a kijelző közé került a víz, akkor mélyebbre is került.Még ha ki is szárítod, az majd a réz és egyéb fém részeket szépen elkezdi oxidálni.

Ha nem indul, gyanítom már megpróbáltad időközben bekapcsolni Legalább egyszer.Ha nem tévedek.Ebben az esetben az esélyeidet drasztikus mértékben csökkentetted tovább a 0 felé.

Egyébként a beázott telók, még ha meg is menekülnek a haláltól, rövidesen felmondják a szolgálatot szakszerű kezelés nélkül, vagy a kezelés után is.Gondolok korrózióvédelemre, stb.

Szvsz ha elszáll a kijelző, a digitizer, és az alaplap, abból már majdnem kijön egy használt iPhone 4, de egy vadiúj Sony Xperia P tuti.

Garanciát a vízbeejtéssel buktad kapásból, mivel nem rendeltetés szerű hibáról van szó.

Ha a szerviz mellett döntesz, valószínűleg mélyen a zsebedbe kell majd nyúlj.Bár ha már sgs3-ra volt pénz...

2013. jan. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A szerviz kb mennyi?
2013. jan. 1. 20:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyok Uri Geller, de a szolgáltatód biztosan megmondja majd.De nem kevés.

Ha nem szolgáltatós, hanem független, akkor meg még több.

2013. jan. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ha van rá garancia ingyen van
2014. jan. 16. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!