Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Alcatel ot-990-es...

Van egy Alcatel ot-990-es telefonom. Nem tudom mi a baja. Nincs elég tárhely mi a gond?

Figyelt kérdés
Leakarok valamit tölteni Play áruházból ès mindig azt îrja ki nincs hely.Most is leakartam tölteni egy alkalmazást ami 2 mb volt,a telomon meg van 7 mb.Már nem tudok kitörölni semmit.Mit csináljak?

2013. jan. 1. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:

ilyen Facebook meg egyéb appokat helyezd át az SD kártyára.

előtte rootolni kell a telefont.majd a superuser programot letölteni.

utána a link2sd programot a googleplayről és ezzel az appal tudod átrakni a külső memória kártyába a cuccokat..ha nem tudod letölteni a link2sd-t törölj le vmi nagy appot ami sok helyet foglal és a belő memóriában van. majd ha átpakoltad a cuccokat visszarakhatod a letöröld dolgokat

2013. jan. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.De hogyan kell rootolni?:DDDD Apám sem tudja xD
2013. jan. 2. 13:43
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem akkor ne is próbáld meg... :D

Ha rootolod a készüléket, ugrik a garancia is..

vagy keress egy Alcatel 990 fórumot és ha normálisak akkor el fogják neked magyarázni.

2013. jan. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi:DDD
2013. jan. 3. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!