Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont vegyek?...

Milyen okostelefont vegyek? Várjam meg a 2013-as modelleket?

Figyelt kérdés
Melyek azok az okostelók amik jók most? Melyiket éri meg megvenni ?

2013. jan. 1. 23:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Amik most jók: attól függ milyen árkategóriában...

Felső: Xperia T, Nexus 4


Idén sok Full HD-s kijelzőjű telefon fog kijönni lehet érdemes megvárni..

Jelenleg a Nexus 4-ben van a legerősebb hardver az összes telefon közül l

2013. jan. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Gyűjsd össze mik az elvárásaid, nézd meg hogy mennyi pénzed van, és hasonlítsd össze a kínálattal.

Ha nincs kedvedre való akkor két lehetőség van:

Vagy kevés a pénzed, vagy túl igényes vagy.

A kevés pénz esetén gyűjtened kell, az igényesség esetén vagy kompromisszumot kötnöd, vagy kivárni az újabb távbeszélőket.

2013. jan. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ami fontos :

-min 4.3-4.7 kijelző (tehát nagy)

- Wifi 3g

-sokat netezek játszok filmezek zeézek vele

-ár gyakorlaitalg bármennyi

jeleleg iphone 4 em van de szabadulni probálok tőle amint lehet ! tehát ios kizárva a wp-s mobilok meg tnem tetszenek tehát az android maradt ^^

2013. jan. 1. 23:13
 4/10 anonim ***** válasza:

A Mostani legjobbak:

LG Nexus 4, Lg Optimus G,LG Optimus 4X HD, Samsung Galaxy S3, Galaxy Note 2, Sony Xperia T, HTC One X+ .

2013. jan. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Most próbáltam az Xperia T-t, és nekem egyáltalán nem jött be, de ez személyes. Sok jót hallottam róla, és meg is akartam venni, de amikor kipróbáltam, akkor inkább maradtam az Xperia S-nél. Kényelmetlen volt a kezemben, és túl nagy volt. Inkább én is ajánlom a Galaxy S III-, Galaxy Note 2-, HTC One X+-, LG Optimus G-t.
2013. jan. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Galaxy Note II vagy SII
2013. jan. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
rosszul irtam SIII-at akartam
2013. jan. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem két hónapos az SIII, de nem tudok rá rosszat mondani.
2013. jan. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igazából nem számít azért ennyire egy androidos telefon. A minimum, hogy ne akadjon. De most komolyan mit vártok ilyen telefonoktól? Mindenki csak a számítógépet látja ezekben a telefonokban, meg leszaroznak egy csomót. Aki meg leszaroz bármilyen okostelefont, az csináljon jobbat. Ugyanis, amik "szar" telefonok másoknak, meg ilyen könnyű kijelenteni, addig már egy ilyen "szar" telefon elkészítése is nagyon nehéz lehet a gyártóknak. És még sokan a hibátlanságot váráják el. És már a kérdezőnek is üzenem:

Igazából a te döntésed, amelyiket te szeretnéd. Ne más döntse el, hogy TE mire költsed a pénzed! :)

2013. jún. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9: jobban jártál volna ha nem szólalsz meg, amúgymeg a kérdés már úgysem aktuális.
2013. jún. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!