Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha egy telefont letiltottak...

Ha egy telefont letiltottak azt vissza lehet hozni? Normális válaszokat kérek, bunkók kíméljenek.

Figyelt kérdés
2013. jan. 1. 23:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem, akkor te miért vagy bunkó? így feltenni egy kérdést!


A tiltás okától függ. Maga a készülék van letiltva, vagy a szolgáltatásod? Ha kártyás, s nem lett feltöltve időben, s lejárt, akkor egy ideig még újra szokták éleszteni a számot. Számlás előfizetés esetében tartozás miatt tiltanak le. Ha azt rendezted, visszakapcsolják.

A vasat akkor tiltják le, ha az kőrözés alatt áll.

Illegálisan mindent lehet, egyébként.

2013. jan. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már megbocsáss,azért így tettem fel a kérdést mert sok "jó"tapasztalatom van ezen az oldalon,sajnos nagyon sok primitív ember ad nem normális válaszokat,a sértődésedet nem értem,nyilván nem neked szólt,egyébként javaslom,hogy akkor egy csomó embernek írhatnál,hogy miért így teszik fel a kérdéseiket mert én rengeteg kérdésnél látom az ilyen kéréseket,hogy bunkók ne írjanak.Egyébként köszönöm a válaszodat,de sokkal okosabb nem lettem.
2013. jan. 2. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!