Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elhagytam a samsung galaxy...

Elhagytam a samsung galaxy mini telómat. Mivel androidos azt hallottam hogy be lehet mérni, ha bemegyek a szolgáltatóhoz megteszik ezt nekem?

Figyelt kérdés
Elvileg méterre pontosan meg tudják határozni hogy hol van.Nagyon szükségem lenne rá, lehetséges hogy ha bemegyek akkor ezt megteszik nekem nyilván vmennyi pénzért?
2013. jan. 2. 00:15
 1/4 sby75 válasza:
Nem teszik meg pénzért, legfeljebb ha a rendőrség kéri őket erre. Ehhez viszont feljelentést kell tenned hogy ellopták a telefonodat.Igen méteres pontossággal bemérik.
2013. jan. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
elvileg minden telefont bemernek nem egeszeb tom de lehet hogy igaza van az elottem levonek
2013. jan. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bekapcsolt GPS, mobilnet, megfelelő alkalmazás esetén, igen méterre be lehet állapítani a helyét, még te is be tudod mérni.

Cellainformációk alapján már sokkal pontatlanabb, ~ 100méteres körben.


A szolgáltató nem fogja megkeresni neked a telefonod, egyébként is csak hivatalos rendőrségi felkérésre teszik (komoly bűncselekmény esetén), és nem is olcsó!


Ha tudod hol hagytad el keresd meg, vagy vegyél egy újat.

2013. jan. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van a menüben olyan hogy távoli vezérlés.és ha van samsung fiókod akkor gépen bejelentkezel akkor meg tudod nézni hogy jelenleg hol van a telefonod
2013. jan. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!