Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha nincs wifi akkor hogyan...

Ha nincs wifi akkor hogyan tudom számítógépről rátölteni a alkalmazásokat játékokat a telefonomra?

Figyelt kérdés
Tehát ha nem a market-et használom,mert nincs wifi,akkor honnan és hogyan,hová kell rátenni a telefonra alkalmazásokat játékokat?
2013. jan. 2. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán usb-én.
2013. jan. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 aron.gado válasza:
usb kábel? esetleg kártyaolvasó és bele az sd kártyát..
2013. jan. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi azt tudom,hogy usb kábellel....de én arra lennék kíváncsi,hogy honnan tudok ingyen és hová kell tennem a telcsire az alkalmazásokat,játékokat....mert nem tudom!!

próbáltam gépről rátenni..ott is van a gép szerint,de ha telefonom nézem már nincs ott a játék!Hová és hogyan kell tennem,hogy látható és alkalmazható legyen..tehát működjön!!

2013. jan. 2. 12:43
 4/7 csabika99 válasza:
ha nokiád van lehet akkor rajta van a játék csak meg kell keresned.van olyan,hogy telepitendő alkalmazások és ott lesz.utána telepitsd!
2013. jan. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
xperia 8 van.....de a gépen ha megnytom az f megahjtót ami a telefon,akkor nem találom a játékokat,azt sem tudom melyik mappába van!!!
2013. jan. 2. 13:10
 6/7 aron.gado válasza:
én sd kártyán csináltam egy PC mappát és oda
2013. jan. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi!
2013. jan. 2. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!