Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5 16gb-ot Vodafone Red...

Iphone 5 16gb-ot Vodafone Red díjcsomagban szeretnék vásárolni. Mennyiért lehet kihozni?

Figyelt kérdés
Iphone 5 16gb-ot Vodafone Red díjcsomagban szeretnék vásárolni ( havi 16. 000Ft-os díjcsomag, korlátlan hívás + sms ) 2 Évre szóló hűségnyilatkozattal hány Ft-ért lehet elhozni? Vodafone honlapját átlapoztam, de nem találok erre utaló pontos infókat. Csak normális válaszokat!
2013. jan. 2. 17:54
 1/2 A kérdező kommentje:
Már nem aktuális, megtaláltam! :)
2013. jan. 2. 18:29
 2/2 A kérdező kommentje:
Mégiscsak lenne még 1 kérdésem! Elvileg a honlap szerint Red díjcsomagban 32.000Ft-tól elhozható. Azonban amiről nem tesznek említést: úgy hallottam csupán ahhoz hogy igénybe vehetsd ezt az előfizetést be kell fizetned 40.000ft-ot +ba! Erről tudtok valamit? Igaz ez?
2013. jan. 3. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!