Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone R205 Zsebwifi és iPad4?

Vodafone R205 Zsebwifi és iPad4?

Figyelt kérdés
Most ha pl. van egy Vodafone R205 Zsebwifim akkor arra bárhol bármikor tudok csatlakozni WiFi segítségével?

2013. jan. 1. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen,ezt pontosan arra találták ki,hogy bárhol használható legyen(ahol van mobilinternet lefedettség persze)
2013. jan. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem,akkor gondolom nem kell mobilinternetet fizetni?Csak ezt meg kell veni és bluetooth-on kapcsolódnak aztán Wifi ON és ennyi?
2013. jan. 2. 08:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Dehogynem kell . Csak a mobilinternet SIM kártya a mifi eszközben van,nem a telefonban.
2013. jan. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Édes jó Istenem :D
2013. jan. 2. 09:18
 5/7 anonim válasza:
Ez a zseb wifi elvben jó dolog, gyakorlatilag egy kalap végbélszármazék. Akárkivel beszéltem eddig, akinek van, mindenki panaszkodik rá.
2013. jan. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:S
2013. jan. 2. 10:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem van zsebwifim. T-Mobileos és iPhones 4S-el használom, illetve iPad 4-el. 2 gigás net előfizetésem van, 2000 forint havonta 2 éven keresztül és ebben benne van a kis cucc ára is. Számomra tökéletes, sosincs baj vele, olyan, mintha otthoni hálózatra mennék rá. A hatótávolsága nagyjából 10-15 méter, szóval egy elég nagy teremben is jól működik.
2013. jan. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!