Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia u alkalmazások?

Zzolt kérdése:

Xperia u alkalmazások?

Figyelt kérdés
Milyen appokat tudtok ami jól jön vagy valami tisztító program hogy több memória legyen még kezdő vagyok az android terén.És a google playen telefonon keresztül is lehet letölteni?

2013. jan. 2. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Androidra nem szoktak tisztitóprogramot tenni általában, de ha szeretnél ott van pl. az astro task manager, és még sok más.


Én általában facebook alkalmazások használatát nem ajánlom telefonon, mert az sokszor okoz gondot.


Hasznos progik: mxplayer, astro file manager, esetleg virusirto, pl avast (nem gyakoriak az androidra a virusok, de eddig kétszer hallottam h valaki kapott virust), meg van még sok más app..

2013. jan. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is U van, le lehet tölteni, én advance task killer és accleaner programokat használok 4 hónapja, nekem bevált.
2013. jan. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és ezek a programok mire jók?
2013. jan. 3. 16:12
 4/6 anonim ***** válasza:

2. vok. Task killer bezárja a futó prgokat, beállítható h mit zárjon be. /van ami nem indul újra/

aCCleaner Pro prg pedig törli az olyan a rendszer által halmozott neked haszontalan dolgokat, amik csak foglalják a helyet , memóriát.

2013. jan. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Telefonról is le tudsz tölteni appot, a google playről, nem tudom milyen alkalmazások érdekelnek, szóval a google playen válassz kategóriát, és ki fog dobni rengeteg appot.
2013. jan. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösszönöm
2013. jan. 6. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!