Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek kicserélik a...

Szerintetek kicserélik a telefonomat?

Figyelt kérdés
ha nem, akkor hogy tovább? T-mobilnál tegnap vettem egy Sony Xperia Tipo-t és nem engedelmeskedik, magától csinál mindent.
2013. jan. 3. 02:02
 1/8 anonim ***** válasza:
És mi az a "minden", amit magától csinál?
2013. jan. 3. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a biztonsági kódokat magától írja be, persze hibásan, elindítja magától a zenét, bekapcsolja a wifit és hiába nyomom.
2013. jan. 3. 02:40
 3/8 anonim ***** válasza:

És ezt minek két kérdésben feltenni?Mert ezek szerint tiéd a két kérdéssel visszább lévő tipo-s kérdés is...vagy ott nem olvastad, amit javasolt a kolléga, hogy vidd vissza?

Leginkább szoftveres probléma lesz, először próbálkozz meg egy gyári visszaállítással a beállításokból, bár ha viszonylag új a teló és korán jelentkezett a gebasz, akkor a hard reset sem biztos, hogy megoldja.Ha nem, akkor vidd vissza, újrapakolják az OS-t, az megoldja majd a gondot.

2013. jan. 3. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mert ideges vagyok, de holnap vissza viszem..és ez a beállítás mennyi időbe telik?
2013. jan. 3. 02:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Melyik beállítás?Amit te végzel el otthon magadnak, a hard reset?Az kb. 20 perc - fél óra.Mint amikor először kapcsoltad be a telót.Bár ha holnap visszaviszed, akkor elsőként a szervizesek is hard resettel fognak próbálkozni.Csináld meg most, ha nem javult a helyzet, akkor majd mondhatod nekik, hogy csináltál gyári visszaállítást, és az sem oldotta meg a gondot.Ezzel az ő dolgukat is megkönnyíted, hisz akkor nem kell még azzal is szarakodjanak...
2013. jan. 3. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
csinálnám én, de a telefonomon biztonsági kód van és feloldani sem tudom mert magától írja be a számokat és nem lehet azokat kitörölni sem, szóval...
2013. jan. 3. 02:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Na majd akkor a szervizesek megoldják.
2013. jan. 3. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2013. jan. 3. 03:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!