Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most a telefonomnak annyi?

Most a telefonomnak annyi?

Figyelt kérdés

Van egy ZTE bladem, amit kb fél éve vettem és eddig szuperül működött, de valamelyik nap netezés közben fogta magát és kikapcsolt.Bekapcsoltam, de vagy fél óráig az android logot láttam.Utánanéztem neten mi a megoldás, kipróbáltam vagy 30 gombkombinációt többször is , egyszer behozta a recoveryt, de kiesett az akksi és kezdhettem előröl. Azóta ugyanúgy csak logó és semmi.USB-n hangot ad a gép de nem ismeri fel az ezközt, akármilyen drivert is raktam fel, fastboot nem érzékeli, nem enged semmit.

Ilyenkor mi a megoldás?

Köszi



2013. jan. 3. 12:41
 1/4 anonim válasza:
45%
az a probléma hogy zte-d van. am vidd szervizbe
2013. jan. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Golan Trevize ***** válasza:

- Kiveszed az akksit 10 percre, és megpróbálod utána.

- Ha nem segít, bemész a recoverybe, törlöd a cache partitiont és a Dalvik cachet, és megpróbálod elindítani.

- Ha ez sem segít, újrateszed a ROM-ot.

- Ha nem tudod megcsinálni vagy nem segít: szerviz.

2013. jan. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elvittem szervízbe mert éjszakákat szenvedtem vele, azt mondták bent , hogy nem jellemző erre a tipusra , de tudják h mi a baja. Egy nekem soknak tartott 4 ezerért megcsinálják hétvégére...
2013. jan. 4. 01:07
 4/4 A kérdező kommentje:
és köszönöm a válaszokat
2013. jan. 4. 01:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!