Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi MBs internet szukseges...

Mennyi MBs internet szukseges 1 honapba 1 Samsung galaxy note 2 telohoz?

Figyelt kérdés
Londonba lakom es havi dijas vagyok. Nagyon jo dij csomagon vagyok. Arra gondoltam,h csak megveszem a telot es maradok a mostani dijcsomagon. De azert felhivtam a mobil szolgaltatom, h mivel veluk vagyok mar sok eve, h van-e vmi kedvezmeny. Erre egy csomo hulyeseget hordott ossze a pasi, csakhogy atterjek 1 dragabb dijcsomagra, amit nem tettem meg. A mostani dijcsomagommal 2050 MBs internetet kapok minden honapba. Szerintem ez eleg a telohoz, de a pasi azt magyarazta 10-15GB kell hozza, amit en nem hiszek! Aki ert hozza, elmondana hogy mennyi eleg a telohoz. Koszi

2013. jan. 3. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem a telefontól, hanem tőled függ. 2050MB az 2GB és 2MB, ami k*rva sok. (Feltéve, ha nem akarsz torrentezni, és azért van Wi-Fi a közelben.)
2013. jan. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
En facebook, email,google terkep es gyakorikerdesek es youtube-re akarnam hasznalni az internetet. Szerintem ezekre tokeletesen eleg amit most kapok.
2013. jan. 3. 14:22
 3/3 Golan Trevize ***** válasza:

Én a telefonom havonta 1 és 2 GB között használok, de ebben a WiFis használat is benne van.


Szerintem elég lesz, főleg ha mondjuk otthon WiFin használod.

Ha meg pár hónap múlva kiderül, hogy mégsem elég, akkor is válthatsz.

2013. jan. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!