Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor jön ki a SAMSUNG GALAXY...

Mikor jön ki a SAMSUNG GALAXY S4 és mit lehet róla tudni?

Figyelt kérdés

2013. jan. 3. 14:30
 1/9 anonim válasza:
Nem rég jött ki az s3.
2013. jan. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, észrevettem. Egyébként idén ki fog jönni biztosan az s4, én azt hallottam már tavasszal, csak megkérdeztem, hátha valaki tud biztos infót is.
2013. jan. 3. 14:49
 3/9 anonim ***** válasza:

már jövőhéten bemutatják a CES-en Vegasban, de a harmadik vagy negyedik negyedben fog megjelenni, tehát lehet hogy ősszel vagy csak karácsonyra.

új generációs androidot terveznek rá, 5 inch full hd kijelző. egyenlőre ennyi vehető biztosra. Valahol olvastam 13MP kamerát meg 128 gb belső memót.

Érdekes hogy terveztek rá egyfajta hajlékony kijelzőt, ami azért jó, mert így törhetetlen lenne a képernyő. Ám ez nem jött össze nekik. majd talán az S5-re.

2013. jan. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
2013. jan. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A legutolsó link alapján meg a tavasz vége előtt a polcokra kerülhet! Köszi a választ mindenkinek!
2013. jan. 3. 15:48
 6/9 tataboy ***** válasza:
Akkor el kell adnom az S2esemet mert biztosan bezuhan az ára az s3nak és már könnyebben hozzá lehet jutni. :)
2013. jan. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 renato-n ***** válasza:
Nekem egy Telenor üzletbe mondták hogy márciusba jön ki szóval szerintem ez biztos.Én is csak olvastam a 128GB-os belső memóriát,a 13MP-es kamerát,az 1,8 GHz-es processzort és az 5 hüvelykes képernyőt.
2013. jan. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Amilyen sok birka van a világon biztos,hogy ebből is megvesznek vagy 25 milliót!De,hogy mire is fogja használni azt az 5%-a se tudja.128GB,13MP kamera?Parasztvakitás!
2013. jan. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 renato-n ***** válasza:
Sokan nem értik ezeknek a lényegét.Próbálják a telefonokat univerzálisra csinálni.13mp már olyan mint egy kamera a belső memória filmekre meg játékokra megy el igazán pl. azért növelik folyamatosann a RAM-ot is hogy rámenjenek olyan játékok is mint ami pc-n,xbox-on vagy ps-en van és emelett már nagyon sok extra funkció van benne ami kényelmessé teszi a készüléket.Már majdnem mindent hangvezérléssel is lehet rajta csinálni tehát luxus.Ezt azoknak találták ki akiknek bőven van pénzük és szeretnének egy telefont ami univerzális.Ha te sima telefont akarsz venni akkor vegyél azt és ne ezt kritizáld mert jó ötlet hogy csinálnak ilyet.(utolsó válaszoló)
2013. jan. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!