Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 150 mega net mire elég? Én...

150 mega net mire elég? Én nem nézek neten videókat, meg nem nagyon szoktam netezni rajta, csak facebookra illetve alkalmazások letöltésére kellene. Erre elegendő a 150 mega?

Figyelt kérdés

2013. jan. 3. 16:52
 1/3 leonard98 válasza:
Bővenn még sok is. Azt szerintem még egy 7mbs net is elbirná. Bárazzal nem nagyon lehetne nagyon nagy alkalmazásokat letölteni (ha játékra gondolsz). A 25mbs net az már szerintem mindenre elég.
2013. jan. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sebességre gondolsz vagy adatkorlátra?

Mert sebességben egy 10-25 megás bőven elég,adatkorlátban a 150 mega szinte semmire sem jó maximum mobilnetre szörfölgetésre.

2013. jan. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem 100Mb-os netem van most. hát... kb. arra jó hogy néha felmegyek (általában hétvégenként) facebookra, feltöltök egy két képet és lehet, hogy a hónap utolsó napjaira már túllépem. szóval nem sok, de iskola közben nem használom többet, nyáron 500mb-os volt és nem is léptem túl, de 100mb kevés lett volna. videókat nem néztem rajta se alkalmazásokat nem töltök le rajta csak facebook, instagram, 4square és internet.
2013. jan. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!