Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az lehetséges hogy az én...

Az lehetséges hogy az én telefonszámomat használja más is?

Figyelt kérdés

pár hónapja vettem észre hogy több ismerősöm is panaszkodott hogy hívtak,és nem voltam elérhető, illetve ki voltam kapcsolva.

volt olyan hogy a telefon ott volt a kezembe, ők hívtak, és térerőm is volt, ő nekik mégis azt jelezte, ki vagyok kapcsolva.

nemrég a főnököm mondta hogy hívott de valami Pesti férfi vette fel, ( közöm nincs hozzá,még csak pest közelében se élek) és azt mondta az az ő száma. ellenőriztük az én számomat, és amit hívott, és megegyezik!


mit kell ilyenkor tenni? ilyen lehetséges? munkát keresek, és félek hogy ha vissza hívnának, de nem én veszem fel.



2013. jan. 3. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerinted mit? Bemenni a szolgáltatódhoz.
2013. jan. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem ilyen nem létezik bármilyen hasonlóság is van a két eset közt.Egy hívószám csak egy sim hez tartozik tehát csak egy tulajdonosa lehet.

Olyan előszokott fordulni hogy leterhelt a hálózat és bár neked van térerőd de eldobja a hívást és foglaltat vagy kikapcsoltat jelez .És ritkán de előfordulhat az hogy a hordozott számot megegyezés esetén rosszul kapcsolja a szerver. Pl: Van 06-20 555 2222-es szám és van 06-30 555 2222-es ha a 30-as áthordozta a számot elviekben a szerver összekeverheti mert ő is 20-as nak számít)

2013. jan. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyszerűen meg tudod oldani, hívd az ügyfélszolgálatot!

Egy perc alatt utánanéznek, mi lehet a problémád.

Lehetőleg a műszakiakat kérd.:)

2013. jan. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!