Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet wifi nélkül facebook a...

Lehet wifi nélkül facebook a telefonomon?

Figyelt kérdés
Sziasztok nemrégen kaptam új telefont, Androidos rendszere van és minden teljesen jó rajta. De én azt hittem, ha letöltöm a play áruházban a facebook alkalmazást, akkor azt Wifi nélkül tudom használni, mint pl. a letöltött játékokat. Ez nem így van? Próbáltam az opera mini-t is letölteni, de ahhoz is wifi kell. Megoldható hogy legyen internet nélkül facebook a telefonomon?(és úgy, hogy ne kelljen fizetni érte, mert annyit nem ér meg)
2013. jan. 3. 20:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Milyen telefon, hogy nincs benne Wi-Fi??

Egyébként sehogy nem tudsz internetkapcsolat nélkül. Offline honnan tudja a telefon, hogy mik történtek online?

2013. jan. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
gépen se tudsz net nélkül netezni.! ez ugyanolyan.!!
2013. jan. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Első: én nem azt mondtam, hogy nincs rajta wifi.

Második: értem, de ma az egyik ismerősöm meg simán tudott olyan helyen facebookozni ahol nem volt wifi. Volt neki Opera Mini meg Facebook alkalmazás is, és azt mondta ő csak letöltötte a play áruházból.

2013. jan. 3. 20:34
 4/20 anonim ***** válasza:
30-ason lehet,nekem sincs rajta wifi de a facebookot lelehet tölteni
2013. jan. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
30as vagyok, hogyan??
2013. jan. 3. 20:37
 6/20 anonim ***** válasza:
hát igen, haverodnak minimum valamilyen mobilnetje biztos van...
2013. jan. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
2013. jan. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem, nincs neki. Kérdeztem, hogy fizetett-e érte vagy van e adatforgalma de azt mondta nem, csak letöltötte és mint a játékok, mennek wifi nélkül is.
2013. jan. 3. 20:40
 9/20 A kérdező kommentje:
Ez a facebook zero nem le lett tiltva régebben??
2013. jan. 3. 20:41
 10/20 anonim ***** válasza:
Soha nem volt letiltva.
2013. jan. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!