Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia T vagy Xperia Ion? 130...

Herczeg András kérdése:

Xperia T vagy Xperia Ion? 130 > 85 árkülönbség melyik éri meg jobban?

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ekkora különbséget nem ér meg a T. Plusz az Ion szebb is :D
2013. jan. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem se, max olyan 10-20 ezret.
2013. jan. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy Ion. Ennyiért nagyon megéri, és szerintem szebb is, mint a T. Pár napja próbáltam a T-t, és nekem egyáltalán nem jött be, mert kényelmetlen volt, és alul a három érintője sem szép, és egy kicsit ferde is(ez persze csak az én véleményem). Az Ion viszont nagyon bejött, és annak ellenére, hogy Snapdragon S3 van benne, volt olyan gyors, mint a T.

szvsz én az Ion-t ajánlom.

2013. jan. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket, hosszasan olvasgattam teszteket mindegyikről, de megmondom őszintén kamera kivételével nem találtam semmit amiben különböznek az meg hogy ennyivel drágább az ....
2013. jan. 4. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!