Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Néhány kérdés az Xperia...

Néhány kérdés az Xperia Sola-ról vétel előtt? (Lent)

Figyelt kérdés

1.) Látom , hogy az aksi nem kivehető , ha Telenornál veszem mennyi egy aksicsere ha bekrepálna. Itthon nem csinálom , mert néztem róla videót , de ahogy felboncolta a telefont biztos nem működött utána... :/


2.) Rengeteget lógok itt és olvasok a Sola-ról és látom sokan nincsenek megelégedve az ICS-vel a lassúság miatt , de gondolom ugye igaz , hogy azért van mert nincs előtte factory reset amit gondolom a beállításokban kell mint a régi típusú telefonoknál a Visszaállítás gyári állapotba.


3.) Páran mondták , hogy a másik felet nem hallották megfelelően ez valami típushiba esetleg?


4.) Kameraminőség milyennek mondható? Volt dolgom egy Xperia U-val egyik rokontól , de nagyon elmosódott , szemcsés képet készített 2.3.7 alatt.


5.) Most vettem észre mobilaréna tesztjében, hogy "Az érintéseket kapacitív technológiával érzékeli, egyszerre akár négy helyen is"... Most ez a kapacitív technológia ez nem mutatkozott már a 2-vel ezelőtti LG GT 500-amban ahol még OS sem volt rajta és a hozzáadott kis ceruzával lehetett kezelni? Vagy valamit keverek , please válaszoljatok , mert nem tudom ez a technológia nem is tudom h mai csirke-e vagy sem :D


Legeslegfőképp az első válasz érdekel , hogy mennyibe kerül az ára az aksicserének mindennel együtt , mert szülők nem kifejezetten boldogak amiatt , hogy egy fixaksis készülék tetszett meg :D



2013. jan. 3. 23:09
 1/2 A kérdező kommentje:

Elnézést , de kihagytam egy kérdést:


6.) Mindenki a memória osztottságának gondjaival küzd. Ha teszek bele egy 4GB SDHC kártyát akkor ugye valahogy úgy lesz helyem hogy:

~3.72 GB SD

-8GB -ból 2 GB az androidé , a 6-ból úgy tudom 2-őt leszed az appoknak vagyis elvileg a telepítőjüknek amit soha az életben nem fogok kihasználni és a maradék ~4GB felhasználható még? Illetve ha azt mondom szeretnék feltenni egy játékot és úgy mint a jelenlegi x8-asomban az általam behelyezett 4 GB-os kártyára ráteszem a játék DATA (tartalmát), az "indítóját" azt a pár MB-os fájlt pedig a telefon által leválasztott 2 GB-os Belső memóriára , akkor is működni fog és nemcsak a telefon Külső memóriáját használhatom e célokra? (Ha valami nem érthető írjátok és megfogalmazom vlhogy)


Az értelmes válaszokat előre is köszi! Ha akartok ajánlhattok ilyen áron készüléket esetleg , de a Samukkal hagyjatok , mert sok rosszat hallok itt róla!

2013. jan. 3. 23:21
 2/2 anonim ***** válasza:

1) Ha garis akkor úgyis cserélik.

2) Kinek mi az elvárása. Szerintem nem lassú. Az hogy mindenféle játékok futása közben találnak kivetnivalót, hát na. Ez nem atomerőmű. Kis pénz, kis foci.

3) Ha így van, gariba javítják.

4) Ha kevés fény van és nincs vaku, bármilyen telóval megesik.

5) Amiről te beszélsz az a rezisztív, de a google bőséges magyarázattal szolgál a témában, ne szégyelld használni.


Nekem is beépített akkus készülékem van (N9) még nem kellett cserélni. De nem értem miért baj, ha bekrepál az akku, gari idő alatt nem téma. Utána meg egy ezrest dob a 6-7 ezres akku árán a cserekor a munkadíj miatt.

2013. jan. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!