Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik lenne jobb vétel?

Melyik lenne jobb vétel?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb telefon a Sony Xperoa U vagy a a Sony Xperia Sola? Melyik az erősebb? Ahogy látom nagyjából ugyan az a 2, de a Sola egy kicsit jobb. Azért kérdezem, mert sokan mondták, hogy az U jobb, meg hogy az már közép- míg a Sola csak alsó kategóriás. Ezt nem értem miért, mert szinte ugyan az a 2 készülék. Vagy ha valaki tud esetleg más hasonló/jobb teljesítményű telefont ilyesmi áron kérem írja le. Annyi lenne a feltétel, hogy 2 magos proci, és legalább 3-3,5" kijelzője legyen.

[link]



2013. jan. 2. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Full ugyanaz a hardver, szóval nem tudom, hogy melyik baromállat alsókategóriázta a Solát.Annyi a különbség kettejük között, hogy még az U belső tárhelye az a maradó cirka 5,5GB nem bővíthető tovább microSD-vel, addig a Solában akár 32GB-osat is beletuszkolhatsz.Bár nyilván ennek megfelelően a Sola valamivel drágább is.
2013. jan. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja, az lemaradt, hogy ebből kifolyólag nyilván a kérdésedre a Sola a válasz, de ha a P is belefér a büdzsébe, akkor inkább azt.De a kettő közül nyilván a Sola.
2013. jan. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Amúgy kollégiumban a szobatársam és pár barát mondta, hogy alsó kategória. Azzal indokolták, hogy a Sola- t nem lehet android 4.0- ra bővíteni az U-t pedig igen, és így az U sokkal jobb.
2013. jan. 2. 21:34
 4/7 anonim ***** válasza:

LOLOL


http://www.youtube.com/watch?v=9raTHfNsv-k


A haverjaidat meg üdvözlöm.Mondd meg nekik, hogy legalább bullshittel ne tömjék a fejed.Nem az OS szoftverszámától lesz egy teló alsó, közép, vagy felsőkategos...Ennyi erővel a lassan 3 éves HTC Desire-öm lehetne felsőkategóriás, mert Jelly Bean alapú ROM van rajta jelenleg...

2013. jan. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A solára van 4.0 és nagyon nem alsókategóriás készülék. Sok mindenben jobb a sola: nagyobb képernyő, bővithető memória, floating touch. Nekem solám van, mindenképpen csak ajánlani tudom. Ha lenne vmi kérdésed irhatsz privit s nyugodtan.
2013. jan. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A sola előnye a floating touch és a memória bővíthetőség, az u előnye az előlapi kamera.
2013. jan. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gaxal ***** válasza:
A nagyeszű haverjaidna üzenem hogy a sola a középkategória feső míg az u középső fele, ennek okai : a solában van: nfc, flótin tács, bővithető
2013. jan. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!