Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek átverés?

Szerintetek átverés?

Figyelt kérdés
itt a link : [link]

2013. jan. 4. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
nem, csak gagyi
2013. jan. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi lenne átverés benne?


Ez egy teljesen oké műanyagdarab, nem is drága...

2013. jan. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem átverés, de mondjuk internetkapcsolatra nem képes, ha jól látom. Anélkül pedig szinte már semmit se tudsz rátenni. Az oprendszer is ismeretlen. Szóval érintőkijelzős telefonnak tökéletes, telefonálni, sms, mms, és mp3 lejátszásra jó, másra nem igazán.
2013. jan. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Gugu Gabor ***** válasza:
Nem átverés ép csak egy noname *ar... szerintem a pénzednek van jobb helye is mint itt
2013. jan. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja nem kell nekem ilyen :D csak megkérdeztem,hogy az ilyenek átverések-e :):D
2013. jan. 4. 13:57
 6/6 anonim ***** válasza:

ha megnézed a termékek melletti szövegeket, látni fogd hogy az oldallal valami nem stimmel.

Amúgy ez tipikusan olyan telefon , aminek rossz az anyagminősége, a kijelző képminősége szintén, a hanja is vacak, az érintésekre nem reagál rendesen.Mellette úgy néz ki mint egy játéktelefon

2013. jan. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!