Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes még iPhone 4S-t...

Érdemes még iPhone 4S-t venni, most, hogy kijött az 5? Vagy inkább Samsung Galaxy SIII mini?

Figyelt kérdés
Új telefont szeretnék, és gondolkodtam az iPhone-on, de nekem az 5 őszintén nem igazán tetszik. A 4S viszont nagyon, de nem tudom, hogy érdemes-e még olyat venni? Vagy esetleg Samsung Galaxy SIII mini, ami még tetszik. És az újabb is. A kettő közül melyiket érdemesebb? Nem igazán értek hozzá, ezért várom a tanácsokat. Köszi előre is. :)

2013. jan. 4. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Körülbelül azonos hardver van mindkettőben, talán az i5-ben picit gyorsabb a proci meg majdnem hd kijelző 4"-on. Ha jó a 3.5"-os telefon, akkor vedd azt. Ha a 4" jobban bejön, akkor s3mini..
2013. jan. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem s3 minim van, a barátnőmnek iphone 4s. őszintén szólva nekem mindkettő nagyon bejön, az iphonokban jobb a kamera de az androidban több az ingyenes alkalmazás. én az s3 minit csak ajánlani tudom és nyilván az iphone sem egy szar telefon. igazából ha nem tudod kihasználni egyiket sem érdemes megvenni. ha pedig egy igazi társ kell akire mindig számithatsz (amit van töltő a közelben) akkor én az s3 minit ajánlanám. egy élmény használni mindkettőt... ha van lehetőséged rá próbáls ki őket és hogy az iphone 5ről is szó legyen: nem annyira nagy a külömbség, hogy belehalj ... szerintem a 4s még mindig jobban megéri.
2013. jan. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Apum kapott iPhone 5 céges telefont és összehasonlítottuk az én 4S-emmel. Sok különbség nincs, sőt. Nekem a "hosszúkás" képernyő nagyon nem tetszik az i5-ben és már le is kopott a sarka. Szóval nem éri meg a plusz költség SZERINTEM.
2013. jan. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!