Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S3 vagy IPhone...

Samsung Galaxy S3 vagy IPhone 4S? Melyik a jobb? Külsőre, belsőre? És miért? Tapasztalatok? : )

Figyelt kérdés
És egy 15 éves lánynak melyik lenne a jobb? Melyikre lehet több tokot kapni? Köszönöm a válaszaitokat!:)
2012. dec. 31. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem gyengén bonyolult(és drága) ez egy 15évesnek. keress akkor már inkább 50-70ezres kategóriában
2012. dec. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
E´n is 15 éves vagyok és iPhone 4S-em van , nyugodtan vedd meg nagyon jó telefon. iOS sokkal jobb OP rendszer mint az Android , kulsore is sokkal jobban néz ki mint a Samsung és szerintem egy lány akkora telefont (samsung) átsem ér egykézzel. Olyanokra meg ne hallgass hogy minek egy 15 évesnek iPhone.
2012. dec. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
iPhone 5 akkor már, külsőre és belsőre is...
2013. jan. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Csakis iPhone.
2013. jan. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az SGS 3-at hanyagolnám a helyedben akkor már Xperia T ami sokkal jobb nála. Igazándiból ez egy nehéz kérdés, mert két külön operációs rendszerről van szó, két külön életélményről. Szerintem menj be egy üzletbe és próbáld ki őket, tudni fogod melyiket szeretnéd. Direkt nem állok semelyik pártra mèg mielőtt valaki leszól :)
2013. jan. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!