Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért kapcsol be a Samsung...

Miért kapcsol be a Samsung TV, ha csörög egy Samsung mobil a közelében?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy Samsung mobilom és most karácsonyra vettünk egy ledes Samsung TV-t. Tegnap éjjel feltettem töltőre a telómat és odatettem a TV elé. Éjfélkör felhívott bátyám és ahogy a telefon kicsengett, a TV bekapcsolt. Jót röhögtünk. Azóta többször kipróbáltam, csak akkor kapcsol be, ha Samsung teló van körülötte felhívva, ha más fajta, pl nokia vagy sanyiericsson, akkor nem.

Gondolom, ha kicseng a samsung mobil, akkor valami olyan jelet bocsát ki magából, amit a tv úgy érzékel, mintha a távirányítón megnyomtam volna a bekapcsoló gombot.

Hogy a fenébe lehet vajon a tv-n kikapcsolni ezt?


Szellemes és túlvilág válaszokkal hanyagoljatok, mert itt tutira nem ilyesmiről van szó.



2013. jan. 4. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez marha jó :D Egyszer ki kell próbáljam. Milyen a teló pontosan? Szerintem erről a Samsung supportját kérdezd meg :D
2013. jan. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

lehet, elektro-mágneses jel lesz a tettes.

Am ezzel lehet trollkodni..:D

2013. jan. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem a samsungékat, azt mondták, hogy sajnos ilyen előfordulhat és az a megoldás, hogy ne telefonáljak a tv közelében. :D

Ezért aztán igazán megéri fenntartani egy helpdesket. :D

Amúgy kipróbáltam bátyáméknál is, mert ott is samsung tv van, csak más típus. Az nem kapcsolt be.

Szóval csak az én tv-m hülyéskedik. :)

2013. jan. 5. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!