Jó ez a telefon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

15 éves vagyok. Nekem úgy minden félére kéne a telefon. Fontos hogy tudjak rá tölteni Pout. Nekem ez mennyire ideális? [link]



2013. jan. 4. 17:44
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
igazából ez egy jó telefon de ennyi.. semmi extra nincs benne (szerintem) . pou le megy rá azthiszem..
2013. jan. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Mér mi nincs olyan extra rajta?
2013. jan. 4. 17:49
 3/33 anonim ***** válasza:
Alapvetően tényleg egy jó telefon, hátránya viszont, hogy micro SD - t nem helyezhetünk bele, így be kell érni a 4 GB - al amit a készülék engedélyez nekünk szabad felhasználásra.
2013. jan. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Hogy ideális e neked, azt mi nem tudhatjuk. Az ára az kicsit húzós-az ebay-en jóval olcsóbb ez a telefon. Sőt, kaphatsz ettől jóval jobb ár/érték arányú telót. Viszont én javasolnám neked hogy telefonálásra inkább egy alap telefont vásárolj+mellé egy tábla pc-t. Olcsóbban kijössz-és használhatóbb cuccaid is lesznek. Nem utolsósorban nem kell naponta tölteni a telefont.
2013. jan. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
félre értettél... nem tud semmi különlegeset.. de ez csak az én véleményem, lehet hogy neked ez tetszik jobban ez a kezelőfelület stb. nekem galaxym van, (egy galaxy s3 mini és egy galaxy mini) de volt alkalmam kipróbálni egy iphone 4s és egy iphone 5 készüléket is. engem nem nyűgöztek le, a sonykról nem tudok sokat de azok amiket én láttam nem győztek meg. de te tudod
2013. jan. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
70%

Nem tud semmi különlegeset...


Hát a 2 magos proci az már mindennapos, 40-50 körül...

De a galaxy mini az màr igen...

2013. jan. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

[link]

itt olvasgass még róla...

2013. jan. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

Én írtam többek között...


Pontosan mi a gond?


nem samsung?

2013. jan. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Mondjuk t-mobilba 40-ért kapni a webshopból.
2013. jan. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
én nem azt mondom hogy a samsungok jobbak, mint már mondtam nem tudok sokat a sonyról, de igy kivülről nézve úgy hogy nem használtam egy hétnél tovább nekem a samsung tetszett jobban.de izlések és pofonok, az hogy technikailag melyik jobb nem feltétlenül szempont (nekem) mert bár lehet hogy ez jobban megéri, stb. pl. az s3 minit élmény használni.
2013. jan. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!